Náš tým

Tak tady nás máte. Tito lidé budou pracovat na vašich kampaních, tvořit vaše weby, bavit vaše fanoušky na Facebooku a celkově se starat o váš internetový marketing.

Sandra Gligić
Sandra Gligić
general manager

Sunní tým vedu už nějakou dobu a když se rozhlédnu kolem sebe, zdá se, že jsou všichni šťastní, což mi dělá velkou radost. Povinností mám až nad hlavu, ale nic se nesmí přehánět. Proto si vždycky ráda na svoje lidi udělám čas a pomůžu jim udržet týmového ducha a přátelskou atmosféru, kterou v Sunu máme. Když nejsem v práci, pravděpodobně někde fotím, asi někde za hranicemi, možná při ochutnávání místních specialit.

 
Jirka Jakl
Jirka Jakl
business team leader

Postupem čase jsem se propracoval až na vedení obchodního oddělení, kde se se svým týmem staráme o naše milované klienty a zároveň se snažíme klienty získat. Mám rád výzvy a charakterizuje mě soutěživost. Na práci v Sunu miluji ten neustálý ruch - pořád se něco děje, každý den je jiný, každý den mám chuť být zase o trochu lepší. Kromě plného nasazení v Sunu se ještě věnuji běhání, kickboxu, vzdělávání a pomalu se začínám dostávat do automobilových závodů. Když si chci odpočinout, rád si uvařím dobré jídlo, dám si k tomu kvalitní víno, a to ideálně někde s přáteli.

 
Honza Schöppel
Honza Schöppel
senior project manager

Příležitostný sportovec, filmový a seriálový nadšenec, pivař, internetový závislák a hlavně hrdý taťka. To jsem já. Mám za sebou 12 let v bazénu, 18 let ve škole, 2 maratony, 7 let v oboru, 3 roky jako rodič a před sebou ještě (snad) VEELKÉÉÉ věci. V Sunu se starám o to, aby se u nás klienti měli dobře. Mám na starosti dm drogerii, LE PREMIER, Profizoo či SETOS. Fascinuje mě mediální svět a internetová reklama obzvláště. Když zrovna nepracuji, tak mě nejspíš najdete někde s rodinou na výletě.

 
Dan Černohouz
Daniel Černohouz
project manager

Na své práci v Sunu mám rád každodenní přísun adrenalinu a dobrodružství. Těší mě práce s lidmi se zajímavými příběhy, a proto nezřídka popadnu foťák a pomáhám jim je snímky vyprávět. Fascinují mě možnosti, které přináší internet a jako exbarista londýnských kaváren jsem milovníkem kávy, knih a dobré hudby. Současně jsem studentem ekonomické fakulty na ČZU a ve volném čase se věnuji svým nejbližším a vyhledávám outdoorové aktivity.

 
Michael Koch
Michael Koch
project manager

"Nebojím se, že padnu, bojím se, že nevstanu znovu." Jsem tahoun a rád dělám těžké věci. Nejen díky čtyřem sourozencům jsem zvyklý od mládí na živé prostředí, bez kterého si život nedokážu představit. Baví mě vychytané aplikace, sledování dění v politice, hraju na klavír, jsem věřící, miluju moderování a Kačku. Rád vařím, jím a taky podle toho vypadám. Ve volném čase organizuju akce pro mládež, takže dělám project managera i v soukromí. Zbožňuju schůzky nad dobrou kávou, úsměv a Prahu. Mimo to se taky snažím studovat Mediální studia na FSV UK.

 
Jakub Růta
Jakub Růta
project manager

V Sunu se starám o klienty a snažím se, aby byly naplňovány jejich cíle. To mě neskutečně baví jak v profesním, tak osobním životě. Mám své cíle a sny, které mě ženou dopředu podobně jako adrenalin. Ten čerpám nejen v práci, ale také při střelbě, rychlé jízdě v/na čemkoliv nebo při studiu vysoké školy, o které se snažím. Naopak klid v duši hledám za svým milovaným klavírem anebo v rodných Jizerkách. Jo a také mám rád dobrý humor a nerad lidi, co ho rádi nemají.

 
Tomáš Mocek
Tomáš Mocek
project manager

V Sunu se starám o klienty z různých segmentů trhu a kromě naplňování jejich cílů se snažím hledat cesty, kterými se mohou dále rozvíjet. Nejlepším zdrojem inspirace jsou pro mě příběhy zajímavých a úspěšných osobností. Mimo práci už 15 let vesluji, což je sport, který mě nabíjí jak po fyzické, tak psychické stránce a naučil mě hlavně cílevědomosti. Volný čas si nejraději užívám s přáteli u dobrého jídla nebo kávy, nebo se sám odreaguji u seriálu či filmu.

 
Kateřina Navrátilová
Kateřina Navrátilová
employer branding manager

Nechtěla jsem dělat práci, u které bych seděla celý den u pc, ale chtěla jsem pracovat s lidmi a navíc ve větším kolektivu, což je přesně to, co se mi v Sunu splnilo. Mám na starost personální věci, spolupráci s VŠ, studentské stáže a organizaci eventů. Starám se o to, aby byli všichni spokojeni. Velká výhoda je navíc spojení s online světem. Na víkendy plánuji výlety, procházky po Praze, ráda vařím a povídám si, což ale vadí lidem okolo, kteří si stěžují na bolest hlavy.

 
Matěj Velička
Matěj Velička
SEO team leader

Mé motto zní: Život je hledání. Do Prahy jsem přišel ze severní Moravy. Internet mě nadchl již od mládí, kdy mě fascinovalo, jak snadné může být propojení s celým světem. Dnes to už bere člověk jako samozřejmost. Vyhledávačům se věnuji sedmým rokem. Baví mě plavání, zvlášť šnorchlování u moře, cyklistika a stolní fotbálek. Rád cestuji a poznávám zajímavá místa.

 
David Brenner
David Brenner
SEO specialist

K SEO jsem se dostal přes kódování a webdesign a tyto technické znalosti se snažím při optimalizaci pro vyhledávače uplatňovat. Na mé práci mě baví rozmanitost činností, které k ní patří a tempo jakým se obor rozvíjí. Jak v práci, tak i v životě se snažím vyhýbat povrchním řešením. Jsem hudební geek. Rád za svými oblíbenými kapelami vyrazím i do zahraničí. Ve volném čase chodím běhat, hraju šachy v klubu nebo náhodně lajkuju vtipné věci na sociálních sítích. Také vařím, ale výlučně bez masa. Pivo? Může být.

 
Richard Klačko
Richard Klačko
SEO specialist

Jednoho dne jsem si tak řekl, "a kam teď?". Jako první mě napadla krásná Praha. Hned mě okouzlila krása tohoto města, skvělé pivo a výborné jídlo. No, a tak jsem se ze dne na den přestěhoval ze Slovenska do Prahy. Avšak přece jen mi tu něco chybí.... Slunce, moře a písek, to já opravdu můžu! Jelikož jsem studoval e-commerce, online marketing byla pro mě jasná volba. A to je přesně to, co jsem našel v Sunu! Jak SEO specialista se v práci opravdu nenudím a vždy se setkávám s novými věcmi, co dělá mou práci dynamickou a neustále mě posouvá vpřed.

 
Lucie Šedivá
Lucie Šedivá
junior SEO specialist & content strategist

Sun pro mě byla láska na první pohovor, a tak jsem tady, abych posílila SEO oddělení. V Sunu plánuji a realizuji obsahové strategie pro naše klienty. V praxi to znamená vymýšlet PR články a nový obsah na web našich klientů. Baví mě objevovat zajímavá témata i v oborech, které na první pohled úplně zajímavě působit nemusí. K tomu se navíc učím super skvělé technické SEO vychytávky od mých zkušenějších kolegů. Ráda zkoumám, co lidé na internetu hledají. Tahle má zvědavost přivádí na weby klientů více lidí. A ti lidé na webech nachází odpovědi na své otázky. To je ideální scénář. Ráda objevuji i mimo práci. Ať už to jsou různé kouty světa a lidé v nich, nebo příběhy v knihách.

 
Iveta Oršulíková
Iveta Oršulíková
social media team leader

V Sunu hlavně vymýšlím, plánuju a počítám. Mám na starosti strategie pro naše klíčové klienty jako je Union, Profizoo nebo Hayashi a rozvíjení dalších klientů, aby se dostali mezi ty klíčové. Každé úterý mě tak najdete s jednotlivými týmy, jak vymýšlíme, co dalšího pro naše klienty můžeme udělat. Nejvíc mě ale baví pátky patřící brainstormingům, které v Sunu organizuji. Čtu, co mi přijde pod ruku. Když na zemi vidím jógamatku, nedá mi to a musím si dát aspoň jeden Pozdrav slunci. Jsem vegetariánka a klasická crazy cat lady.

 
Adéla Marešová
Adéla Marešová
senior social media specialist

Maniak do plánování a různých diářů? To jsem přesně já, mám rozplánované dny, týdny i měsíce dopředu. Baví mě svět nových medií a technologií, zejména pak dynamika online marketingu. Sociální sítě nechápu pouze jako zábavu, ale jako příležitost k analyzování, jaké kampaně a proč na společnost fungují, jaké jsou jejich názory a jak se svět marketingu dále posouvá. Proto je pro mě ideální plánovat klientům jejich komunikační plány a vymýšlet, co a jak bude fungovat. Volný čas nejraději trávím s přítelem a rodinou, ideálně na cestách s dobrým vínem a severskou detektivkou.

 
Katka Brožová
Katka Brožová
social media specialist & copywriter

Jsem kreativní pragmatik s vášní pro marketing a korektnost snesu pouze v gramatice. V Sunu jsem benjamín social teamu, kde si libuji ve vytváření publikačních plánů. Studovala jsem fotografii a marketing, ale v hledáčku mám i politiku, design a média. Miluji černý humor, ale myslím v barvách. Vždy počítám s nejhorším a sním o nejlepším a největší radost mám z dělání radosti ostatním. V práci se nejraději mazlím s kreativou, která Vaše poselství tlumočí do jazyka cílové skupiny.

 
Dominika Lukášová
Dominika Lukášová
social media specialist & copywriter

Jsem lifestylová blogerka, studentka marketingu a fitness nadšenkyně, která si usmyslela, že toho bude stíhat ještě víc a začala tak na poloviční úvazek pracovat v Sunu na pozici Social Media Specialist. Na sociálních sítích jsem jako doma a jakmile opustím ty klientské, vrhám se na své osobní, protože i ty mě z velké části živí. Ráda fotím a píšu a snažím se s marketingovými cíli propojit i své znalosti a zkušenosti z psychologie, kterou mám také vystudovanou. V Sunu jsem čerstvě, ale už jsem si ho stačila oblíbit, mám totiž skvělé kolegy, kteří (zatím) pořád s úsměvem zodpovídají moje nekončící pracovní dotazy.

 
Honza Čapek
Honza Čapek
social media specialist & copywriter

Nedávno jsem úspěšně zakončil své studium na vysoké škole, přesto se chci pořád vzdělávat. Právě proto mě práce v oddělení sociálních médií tak baví – je toho spousta, co se stále mohu naučit a díky zkušeným kolegům je mi to umožněno. V Sunu se tak podílím na tvorbě kreativních kampaní na sociálních sítích nebo vymýšlím PR články pro naše klienty. Pokud mám zrovna volno, tak se snažím sportovat, rád vařím skvělá jídla anebo se odreaguji u dobré knížky či hry na konzoli.

 
Jana Pokorná
Jana Pokorná
social media specialist & copywriter

Představování hráčů v AZ-kvízu mě vždycky fascinuje. To nemůžou vymyslet něco originálního? Třeba: Jmenuji se Jana, mám tři kočky, snoubence, pracuji jako social media specialist v Sun Marketingu, ráda hraju na klavír a nepohrdnu dobrou knihou. K mým zálibám kromě štrykování patří Krav Maga a improvizace v souboru Just! Impro. Ve volném čase si sbalím čelovku a vyrazím na noční šifrovačku (kde si samozřejmě najdu čas i na křížovku a houbaření). Do AZ-kvízu - vlastně do Sunu - jsem přijela až z Kobylis........ Beru ká jako Karel.

 
Tomáš Krejčík
Tomáš Krejčík
designer

Dávám skvělým nápadům mých kreativních kolegů konkrétní grafickou podobu. Je to trošku klišé, ale grafika mě nejen živí, ale hlavně mě baví. Práci mi nejvíce zpříjemní dobrá káva. A když náhodou nesedím před počítačem, většinou sedím na kole a zdolávám kopce nebo běhám se psem po lese. (Nějak se ty prosezené hodiny musí vyvážit.) 

 
Martin Dráb
Martin Dráb
creative consultant

Mám tu výsadu, že se v Sunu díky zařazení mezi socky, za které jsme kolegy familérně označováni, podílím na nejkreativnějších projektech, na kterých pro klienty makáme. Současně dohlížím, aby v našem týmu vše fungovalo minimálně vynikajícně a nikdo si na nedostatek vytížení nemohl stěžovat. Nejvíce času aktuálně trávím v sociálních sítích Metlife a Chef Clubu. Mou alma mater je FSV a PF UK, na semestr jsem si za studiem marketingu odskočil na HKBU do Hong Kongu.

 
Jakub Kotál
Jakub Kotál
creative consultant

Naši specialisté vymáčknou z každé kampaně maximum. A já se snažím ty kampaně vymýšlet tak, aby byly pro klienta maximálně užitečné z hlediska jeho potřeb a cílů. S každou kampaní chci přinést zase něco nového a posouvat sebe i klienta dál. Přináším trochu kreativního přístupu do místního „výkonnostního“ rybníku. Dokážu pracovat odkudkoliv a vlastně nejradši pracuju mimo kancelář. No a pak mě fakt baví auta, resp. řízení. S kamarádem se věnujeme kurzům sportovní a bezpečné jízdy, chceme alespoň trochu pomoct s výchovou českých řidičů a přispět tak k bezpečnosti na silnicích. Kromě toho jsem ještě aktivní spolujezdec v rally.

 
Petra Matulová
Petra Matulová
PA team leader

V PPC světě se pohybuji od roku 2009 a dodnes mě fascinuje rychlost, kterou se vyvíjí a možnosti, které inzerentům nabízí. Baví mě být součástí propagace, která funguje a značně mění pohled na marketing obecně. Miluji organizování, plánování, vymýšlení nových postupů tak, aby věci fungovaly ještě lépe. Nejvíc je pro mě rodina v čele s mými dvěma dětmi, se kterými trávím co možná nejvíc času. Když neladím kampaně a nestavím lego, tak plavu, čtu psycho-knížky, případně cestuji do mé rodné domoviny – na Slovensko.

 
Pavla Korenčíková
Pavla Korenčíková
social ads expert

V Sunu dělám již od roku 2013 a od té doby jsem se vypracovala z čerstvé absolventky ČZU na pozici senior PA specialist. Každý den usilovně pracuji na svých kampaních, aby dosáhly maximálních výsledků. Spravuji tak kampaně pro významné klienty jako Profizoo, Vitana, Rio Mare. Mým zaměřením jsou Facebook Ads, kde se snažím neustále zdokonalovat a své zkušenosti dále předávat jak v rámci našeho týmu a klientů, tak i prostřednictvím přednášek a workshopů na studenty VŠ. Fascinuje mě příroda a zvířata. Miluju cestování, zejména mě okouzlila Kalifornie, kde jsem doufám nebyla naposledy :-)

 
Jirka Pokorný
Jirka Pokorný
branding & display ads expert

V Sunu jsem již druhým rokem, v současnosti na pozici Senior PA specialist. Za tu dobu jsem měl tu čest pracovat na různých kampaních od těch malých, až po ty největší, jakými jsou například HBO, AXA Assistance, PPL, Auto Kelly i nekomerční projekty jako Akademie Věd. V poslední době se zaměřuji hlavně na oblast displejové reklamy, a to nejen v RTB, ale i dalších reklamních systémech. Na online reklamě mě nejvíc baví dynamika vývoje tohoto oboru, kdy se člověk neustále musí učit něco nového, aby udržel tempo. Proto si užívám neustálé testování nových produktů a s tím související školení. A protože si svojí práci užívám, rád o ní chodím také přednášet.

 
Lukáš Jirát
Lukáš Jirát
QA & development manager

Do Sunu jsem přišel s cílem posunout na vyšší, případně až tu nejvyšší úroveň to, co dělám již 6 let. Tedy PPC kampaně a vše okolo nich. Na tom všem mě nejvíc přitahuje množství možností a jejich testování, které přibývají ne každý den, ale v podstatě každou hodinu. Jinak se snažím věnovat skoro všem myslitelným sportům od badmintonu, tenisu, fotbalu, běhu, k lyžování, jízdě na kole, u kterých si myslím, že mi všechny jdou báječně. Ostatní si to asi nemyslí. Zároveň organizuji každou chvíli turnaje, nerad prohrávám, což se vlastně skoro nikdy neděje. Motto je jasné: Uhneš klíči, uhneš míči.

 
Ondřej Panuška
Ondřej Panuška
e-commerce expert

Nejen dlouhodobé zkušenosti s počítači a internetem mě přivedly k online marketingu. Je to také touha po nacházení toho, co je za oponou, zájem o obor informační vědy a kreativní práci. Od dubna 2015 působím v Sunu na pozici PA specialisty, kde se starám o výkonové kampaně pro více než 10 klientů. Snažím se o dosažení výsledků dle zaměření jednotlivých kampaní - zvyšování tržeb e-shopů (ExtralevnePneu.cz), získávání nových klientů (Bossa.cz) nebo jiných cílů, které vedou k návratnosti investice do reklamy (Software602).

 
Veronika Brindzová
Veronika Brindzová
PA strategist

Od února 2016 jsem stala Google Partners Certifikovaným trenérem. Můžete mne vidět také za katedrou na přednáškách pro studenty marketingu nebo prezentuji na konferencích o výkonové reklamě a webové analytice a vedu také interní workshopy. S výkonovou reklamou pomáhám klientům jako je Allianz Pojišťovna, Fortuna Game, Asseco Solution a další. Ve volných chvílích mne můžete najít s přítelem u rybníka s prutem v ruce nebo u nějakého filmu, pečení dortů a také si ráda zahraji nohejbal či volejbal.

 
Anna Tomášková
Anna Tomášková
PA strategist

PPC se věnuju už nějaký ten pátek a na své cestě k Sunu jsem sbírala zkušenosti v B2B group a v H1.cz. Vždycky mě bavilo zkoušet nové věci a vymýšlet, jak je zlepšit. Právě proto se zaměřuji hlavně na e-commerce projekty a všemožné způsoby automatizace kampaní, kde se můžu patřičně vyřádit. Když mám volno, vyrábím šité šperky z korálků, čtu si, nebo se pokouším něco ušít. Také se snažím pomoci naplnit ušlechtilé cíle neziskovky Srdcerváči.

 
Lucka Suchopárová
Lucka Suchopárová
PA specialist

Do Sunu jsem nastoupila před rokem na pozici Office managera, která se stala startovním bodem pro můj zájem o online marketing. Začala jsem prostudovávat knížky a články, které jsou v Sunu v hojném počtu k dispozici a když přišel čas stáží pro studenty v PPC oddělení, tak jsem požádala o zařazení mezi ně. Nyní se těším až teorii převedu do praxe a budu mít možnost se dál rozvíjet v týmu, který je s přehledem schopný předávat znalosti nejen interně, ale také na konferencích, workshopech, školách, atp. Jsem takový běžec na dlouhou trať, který neopouští přátele, ani věci, co má rád. Jedním z příkladů může být tanec, kterému se věnuji od dětství a jako tanečník, lektor a choreograf mu dávám svůj volný čas.

 
Petr Mrázek
Petr Mrázek
PA specialist

S online marketingem to u mě byla láska na první klik. Už zhruba rok a půl mu věnuju dost času a zatím mě nepřestává bavit. Když se zrovna nevrtám v kampaních, tak asi poslouchám metal nebo jsem na čajovém dýchánku. Mezi mé osobní hrdiny patří Neil Patel, Ilan Rubin a Jiří Kára, samí sympaťáci. Pětinku života už mám za sebou a i ten zbytek bych chtěl strávit smysluplně, a proto jsem tam, kde jsem. Do Sun marketingu jsem si přišel hrát, céčka už mám všechny posbíraný, tak si teď hraju s ppcéčkama.

 
Adam Hrivnak
Adam Hrivňák
PA specialist

V předchozí pracovní štaci mi enormně chyběla čísla. A tak jsem tady. A ačkoliv jsem v PA čerstvě, plně si mě získal. Charakterizuje mne vášeň k jachtingu, naprostá oddanost londýnskému Arsenalu, kamarádům, videohrám a pivu. Ve zbytku volného času se ještě snažím pomoct mladým módním návrhářům a do toho studovat bakaláře na FSV UK.

 
Marie Tlapáková
Marie Tlapáková
PA specialist

Vždycky mě děsilo, že nastoupím do zaměstnání, kde budu 20 let dělat jednu a tu samou práci. Proto sem na střední škole dala přednost marketingu před účetnictvím. Líbí se mi, že musí mít člověk přesah do dalších oborů i to, jak se marketing vyvíjí a my se máme pořád co učit. Ráda objevuji nové cesty a jsem hodně soutěživá. Nerada podávám průměrné výkony a moje tvrdohlavost mě vždycky žene ještě dál. To všechno se promítá i v mém volném čase. Propadla jsem extrémním terénním závodům, které z mého života vymazaly názor, že něco nejde. Ráda taky čerpám síly nad šálkem výborné kávy, kterou si v nejlepším případě jako bývalá baristka připravím sama.

 
Jan Valenta
Jan Valenta
GTM specialist

Už jako malé dítě jsem měl možnost oproti svým vrstevníkům trávit spoustu času na počítači. Díky tomu jsem se od závislosti na hraní retro her dostal k tvorbě webů ještě na základní škole a své dovednosti zdokonalil studiem v oboru programování na střední průmyslovce ve Varnsdorfu. Nejvíce zkušeností jsem však nabyl po přestěhování do Prahy praxí. V Sunu se starám o nasazování měřících kódů pomocí Google Tag Manageru, který vnímám jako velmi užitečný a ulehčující nástroj. Jsem závislý na endorfinech, proto většinu volného času věnuji cvičení a vyvážené stravě.

 
Zuzana Vaňková
Zuzana Vaňková
account executive & workflow specialist

V Sunu sedím na pomyslných dvou židlích – jednak se starám o naše klienty a administrativu spojenou s tím a druhak mám pod sebou správu reklamních účtů, fakturaci a zajišťování nástupů nových zaměstnanců a jejich zaškolování. Když nejsem v práci, tak se věnuju své bláznivé boxerce Chilli, se kterou jezdím na výlety do přírody nebo na chatu do Polabí. Krom toho se nejlépe dokážu odreagovat při poslechu reggae, na lezecké stěně nebo ferratě a s kamarády v jednom z žižkovských barů.

 

 

Zalíbili jsme se vám a máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem