Náš tým

Tak tady nás máte. Tito lidé budou pracovat na vašich kampaních, tvořit vaše weby, bavit vaše fanoušky na Facebooku a celkově se starat o váš internetový marketing.

Sandra Gligić
Sandra Gligić
general manager

Sunní tým vedu už nějakou dobu a když se rozhlédnu kolem sebe, zdá se, že jsou všichni šťastní, což mi dělá velkou radost. Povinností mám až nad hlavu, ale nic se nesmí přehánět. Proto si vždycky ráda na svoje lidi udělám čas a pomůžu jim udržet týmového ducha a přátelskou atmosféru, kterou v Sunu máme. Když nejsem v práci, pravděpodobně někde fotím, asi někde za hranicemi, možná při ochutnávání místních specialit.

 
Jirka Jakl
Jirka Jakl
business team leader

Jsem lovec. Mám rád výzvy a charakterizuje mě soutěživost. V Sunu mám na starosti akvizici nových klientů, starání se o ty nejlepší klienty a vedení nových obchodníků v našich řadách. Na této práci miluji ten neustálý ruch - pořád se něco děje, každý den je jiný, každý den mám chuť být zase o trochu lepší. Miluji adrenalin při jízdě autem, rád si uvařím dobré jídlo, dám si k tomu kvalitní víno, a to ideálně někde s přáteli.

 
Honza Schöppel
Honza Schöppel
key account manager

Příležitostný sportovec, filmový a seriálový nadšenec, pivař, internetový závislák a hlavně hrdý taťka. To jsem já. Mám za sebou 12 let v bazénu, 18 let ve škole, 2 maratony, 5 let v oboru, 1 rok jako rodič a před sebou ještě VEELKÉÉÉ věci. V Sunu se starám o to, aby se u nás klienti měli dobře. Mám na starosti HUSKY, Koberce BRENO, Profizoo či SETOS. Fascinuje mě mediální svět a internetová reklama obzvláště. Když zrovna nepracuji, tak mě nejspíš najdete někde s rodinou na výletě.

 
Dan Černohouz
Dan Černohouz
account manager

Na své práci v Sunu mám rád každodenní přísun adrenalinu a dobrodružství. Těší mě práce s lidmi se zajímavými příběhy, a proto nezřídka popadnu foťák a pomáhám jim je snímky vyprávět. Fascinují mě možnosti, které přináší internet a jako exbarista londýnských kaváren jsem milovníkem kávy, knih a dobré hudby. Současně jsem studentem ekonomické fakulty na ČZU a ve volném čase se věnuji svým nejbližším a vyhledávám outdoorové aktivity.

 
Michael Koch
Michael Koch
account manager

"Nebojím se, že padnu, bojím se, že nevstanu znovu." Jsem tahoun a rád dělám těžké věci. Nejen díky čtyřem sourozencům jsem zvyklý od mládí na živé prostředí, bez kterého si život nedokážu představit. Baví mě vychytané aplikace, sledování dění v politice, hraju na klavír, jsem věřící, miluju moderování a Kačku. Rád vařím, jím a taky podle toho vypadám. Ve volném čase organizuju akce pro mládež, takže dělám accounta i v soukromí. Zbožňuju schůzky nad dobrou kávou, úsměv a Prahu. Mimo to se taky snažím studovat Mediální studia na FSV UK.

 
Jakub Růta
Jakub Růta
junior account manager

V Sunu se starám o klienty a snažím se, aby byly naplňovány jejich cíle. To mě neskutečně baví jak v profesním, tak osobním životě. Mám své cíle a sny, které mě ženou dopředu podobně jako adrenalin. Ten čerpám nejen v práci, ale také při střelbě, rychlé jízdě v/na čemkoliv nebo při studiu vysoké školy, o které se snažím. Naopak klid v duši hledám za svým milovaným klavírem anebo v rodných Jizerkách. Jo a také mám rád dobrý humor a nerad lidi, co ho rádi nemají.

 
Jakub Kotál
Jakub Kotál
strategy team leader

Naši specialisté vymáčknou z každé kampaně maximum. A já se snažím ty kampaně vymýšlet tak, aby byly pro klienta maximálně užitečné z hlediska jeho potřeb a cílů. S každou kampaní chci přinést zase něco nového a posouvat sebe i klienta dál. Přináším trochu kreativního přístupu do místního „výkonnostního“ rybníku. Dokážu pracovat odkudkoliv a vlastně nejradši pracuju mimo kancelář. No a pak mě fakt baví auta, resp. řízení. S kamarádem se věnujeme kurzům sportovní a bezpečné jízdy, chceme alespoň trochu pomoct s výchovou českých řidičů a přispět tak k bezpečnosti na silnicích. Kromě toho jsem ještě aktivní spolujezdec v rally.

 
Tomáš Mocek
Tomáš Mocek
junior strategy manager

Ve světě onlinu se pohybuji krátce, ale fascinují mě veškeré jeho možnosti a tempo s jakým se vyvíjí. V Sunu se podílím na tvorbě marketingových strategií a mám tu možnost učit se od těch nejlepších. Baví mě možnost spolupráce s klienty z nejrůznějších oborů a přemýšlení nad tím, jak právě jejich byznys posunout dále. Nejlepším zdrojem inspirace jsou pro mě příběhy zajímavých a úspěšných osobností. Mimo práci už 15 let vesluji, což je sport, který mě nabíjí jak po fyzické, tak psychické stránce a naučil mě hlavně cílevědomosti. Volný čas si nejraději užívám s přáteli u dobrého jídla nebo kávy, nebo se sám odreaguji u seriálu či filmu.

 
Kateřina Navrátilová
Kateřina Navrátilová
employer branding manager

Nechtěla jsem dělat práci, u které bych seděla celý den u pc, ale chtěla jsem pracovat s lidmi a navíc ve větším kolektivu, což je přesně to, co se mi v Sunu splnilo. Mám na starost personální věci, spolupráci s VŠ, studentské stáže a organizaci eventů. Starám se o to, aby byli všichni spokojeni. Velká výhoda je navíc spojení s online světem. Na víkendy plánuji výlety, procházky po Praze, ráda vařím a povídám si, což ale vadí lidem okolo, kteří si stěžují na bolest hlavy.

 
Matěj Velička
Matěj Velička
SEO team leader

Mé motto zní: Život je hledání. Do Prahy jsem přišel ze severní Moravy. Internet mě nadchl již od mládí, kdy mě fascinovalo, jak snadné může být propojení s celým světem. Dnes to už bere člověk jako samozřejmost. Vyhledávačům se věnuji sedmým rokem. Baví mě plavání, zvlášť šnorchlování u moře, cyklistika a stolní fotbálek. Rád cestuji a poznávám zajímavá místa.

 
David Brenner
David Brenner
SEO specialist

K SEO jsem se dostal přes kódování a webdesign a tyto technické znalosti se snažím při optimalizaci pro vyhledávače uplatňovat. Na mé práci mě baví rozmanitost činností, které k ní patří a tempo jakým se obor rozvíjí. Jak v práci, tak i v životě se snažím vyhýbat povrchním řešením. Jsem hudební geek. Rád za svými oblíbenými kapelami vyrazím i do zahraničí. Ve volném čase chodím běhat, hraju šachy v klubu nebo náhodně lajkuju vtipné věci na sociálních sítích. Také vařím, ale výlučně bez masa. Pivo? Může být.

 
Richard Klačko
Richard Klačko
SEO specialist

Jednoho dne jsem si tak řekl, "a kam teď?". Jako první mě napadla krásná Praha. Hned mě okouzlila krása tohoto města, skvělé pivo a výborné jídlo. No, a tak jsem se ze dne na den přestěhoval ze Slovenska do Prahy. Avšak přece jen mi tu něco chybí.... Slunce, moře a písek, to já opravdu můžu! Jelikož jsem studoval e-commerce, online marketing byla pro mě jasná volba. A to je přesně to, co jsem našel v Sunu! Jak SEO specialista se v práci opravdu nenudím a vždy se setkávám s novými věcmi, co dělá mou práci dynamickou a neustále mě posouvá vpřed.

 
Lucie Šedivá
Lucie Šedivá
junior SEO specialist & content strategist

Sun pro mě byla láska na první pohovor, a tak jsem tady, abych posílila SEO oddělení. V Sunu plánuji a realizuji obsahové strategie pro naše klienty. V praxi to znamená vymýšlet PR články a nový obsah na web našich klientů. Baví mě objevovat zajímavá témata i v oborech, které na první pohled úplně zajímavě působit nemusí. K tomu se navíc učím super skvělé technické SEO vychytávky od mých zkušenějších kolegů. Ráda zkoumám, co lidé na internetu hledají. Tahle má zvědavost přivádí na weby klientů více lidí. A ti lidé na webech nachází odpovědi na své otázky. To je ideální scénář. Ráda objevuji i mimo práci. Ať už to jsou různé kouty světa a lidé v nich, nebo příběhy v knihách.

 
Iveta Oršulíková
Iveta Oršulíková
social media team leader

V Sunu hlavně vymýšlím, plánuju a počítám. Mám na starosti strategie pro naše klíčové klienty jako je Union, Profizoo nebo Hayashi a rozvíjení dalších klientů, aby se dostali mezi ty klíčové. Každé úterý mě tak najdete s jednotlivými týmy, jak vymýšlíme, co dalšího pro naše klienty můžeme udělat. Nejvíc mě ale baví pátky patřící brainstormingům, které v Sunu organizuji. Čtu, co mi přijde pod ruku. Když na zemi vidím jógamatku, nedá mi to a musím si dát aspoň jeden Pozdrav slunci. Jsem vegetariánka a klasická crazy cat lady.

 
Adéla Marešová
Adéla Marešová
senior social media specialist

Maniak do plánování a různých diářů? To jsem přesně já, mám rozplánované dny, týdny i měsíce dopředu. Baví mě svět nových medií a technologií, zejména pak dynamika online marketingu. Sociální sítě nechápu pouze jako zábavu, ale jako příležitost k analyzování, jaké kampaně a proč na společnost fungují, jaké jsou jejich názory a jak se svět marketingu dále posouvá. Proto je pro mě ideální plánovat klientům jejich komunikační plány a vymýšlet, co a jak bude fungovat. Volný čas nejraději trávím s přítelem a rodinou, ideálně na cestách s dobrým vínem a severskou detektivkou.

 
Radka Malečková
Radka Malečková
senior social media specialist

Fanda sociálních sítí a především copywritingu. V Sunu mám na starosti péči o takové klienty, jako je např. Profizoo, Uni hobby, Bausch & Lomb nebo Terezia. Moc mě baví sledovat novinky v oblasti sociálních sítí, především Instagramu – jehož Stories pokládám za velmi povedený počin. Nejraději mám ale Twitter – vtipně a trefně se vyjádřit ve 140 znacích je prostě umění. Volný čas věnuji výhradně synovi, se kterým podnikáme výlety na kolech, vybarvujeme obří omalovánky nebo navštěvujeme botanickou či zoologickou zahradu. Relaxovat dokážu i při čtení fantasy příběhů od Terryho Pratchetta nebo detektivek Philipa Kerra.

 
Levan Kezua
Levan Kezua
social media specialist

Už léta jsem nadšenec do sociálních sítí a moje nadšení bych rád přetavil v něco trvalejšího. V Sun Marketingu se snažím posouvat správu jednotlivých klientů o kus dále, nezůstávat u zažitých trendů a snažit se přemýšlet out-of-box. Kromě mého zjevného zájmu v soušlu studuji Policejní akademii v Praze a v budoucnu se budu snažit o propojení sociálních sítí a bezpečnosti.

 
Katka Brožová
Katka Brožová
social media specialist & copywriter

Jsem kreativní pragmatik s vášní pro marketing a korektnost snesu pouze v gramatice. V Sunu jsem benjamín social teamu, kde si libuji ve vytváření publikačních plánů. Studovala jsem fotografii a marketing, ale v hledáčku mám i politiku, design a média. Miluji černý humor, ale myslím v barvách. Vždy počítám s nejhorším a sním o nejlepším a největší radost mám z dělání radosti ostatním. V práci se nejraději mazlím s kreativou, která Vaše poselství tlumočí do jazyka cílové skupiny.

 
Dominika Lukášová
Dominika Lukášová
social media specialist & copywriter

Jsem lifestylová blogerka, studentka marketingu a fitness nadšenkyně, která si usmyslela, že toho bude stíhat ještě víc a začala tak na poloviční úvazek pracovat v Sunu na pozici Social Media Specialist. Na sociálních sítích jsem jako doma a jakmile opustím ty klientské, vrhám se na své osobní, protože i ty mě z velké části živí. Ráda fotím a píšu a snažím se s marketingovými cíli propojit i své znalosti a zkušenosti z psychologie, kterou mám také vystudovanou. V Sunu jsem čerstvě, ale už jsem si ho stačila oblíbit, mám totiž skvělé kolegy, kteří (zatím) pořád s úsměvem zodpovídají moje nekončící pracovní dotazy.

 
Honza Čapek
Honza Čapek
social media specialist & copywriter

Nedávno jsem úspěšně zakončil své studium na vysoké škole, přesto se chci pořád vzdělávat. Právě proto mě práce v oddělení sociálních médií tak baví – je toho spousta, co se stále mohu naučit a díky zkušeným kolegům je mi to umožněno. V Sunu se tak podílím na tvorbě kreativních kampaní na sociálních sítích nebo vymýšlím PR články pro naše klienty. Pokud mám zrovna volno, tak se snažím sportovat, rád vařím skvělá jídla anebo se odreaguji u dobré knížky či hry na konzoli.

 
Jana Tupá
Jana Tupá
social media specialist & copywriter

Představování hráčů v AZ-kvízu mě vždycky fascinuje. To nemůžou vymyslet něco originálního? Třeba: Jmenuji se Jana, mám tři kočky, snoubence, pracuji jako social media specialist v Sun Marketingu, ráda hraju na klavír a nepohrdnu dobrou knihou. K mým zálibám kromě štrykování patří Krav Maga a improvizace v souboru Just! Impro. Ve volném čase si sbalím čelovku a vyrazím na noční šifrovačku (kde si samozřejmě najdu čas i na křížovku a houbaření). Do AZ-kvízu - vlastně do Sunu - jsem přijela až z Kobylis........ Beru ká jako Karel.

 
Tomáš Krejčík
Tomáš Krejčík
designer

Dávám skvělým nápadům mých kreativních kolegů konkrétní grafickou podobu. Je to trošku klišé, ale grafika mě nejen živí, ale hlavně mě baví. Práci mi nejvíce zpříjemní dobrá káva. A když náhodou nesedím před počítačem, většinou sedím na kole a zdolávám kopce nebo běhám se psem po lese. (Nějak se ty prosezené hodiny musí vyvážit.) 

 
Martin Dráb
Martin Dráb
creative consultant

Mám tu výsadu, že se v Sunu díky zařazení mezi socky, za které jsme kolegy familérně označováni, podílím na nejkreativnějších projektech, na kterých pro klienty makáme. Současně dohlížím, aby v našem týmu vše fungovalo minimálně vynikajícně a nikdo si na nedostatek vytížení nemohl stěžovat. Nejvíce času aktuálně trávím v sociálních sítích Metlife a Chef Clubu. Mou alma mater je FSV a PF UK, na semestr jsem si za studiem marketingu odskočil na HKBU do Hong Kongu.

 
Petra Matulová
Petra Matulová
PA team leader

V PPC světě se pohybuji od roku 2009 a dodnes mě fascinuje rychlost, kterou se vyvíjí a možnosti, které inzerentům nabízí. Baví mě být součástí propagace, která funguje a značně mění pohled na marketing obecně. Miluji organizování, plánování, vymýšlení nových postupů tak, aby věci fungovaly ještě lépe. Nejvíc je pro mě rodina v čele s mými dvěma dětmi, se kterými trávím co možná nejvíc času. Když neladím kampaně a nestavím lego, tak plavu, čtu psycho-knížky, případně cestuji do mé rodné domoviny – na Slovensko.

 
Pavla Korenčíková
Pavla Korenčíková
senior PA specialist & social ads guru

V Sunu dělám již od roku 2013 a od té doby jsem se vypracovala z čerstvé absolventky ČZU na pozici senior PA specialist. Každý den usilovně pracuji na svých kampaních, aby dosáhly maximálních výsledků. Spravuji tak kampaně pro významné klienty jako Kytary.cz, Profizoo, Vitanu, Národní divadlo či GrandOptical. Můj nejoblíbenější reklamní systém je Facebook, kde můžu více zapojit svou kreativitu. Miluji barvy, design, estetiku - to vše mi Facebook formou reklamy umožňuje předat dál mezi ostatní. Fascinuje mě příroda a zvířata, proto každou volnou chvíli vyrážím mimo Prahu a poznávám nové kraje. Mým největším cestovatelským snem je California a doufám, že se mi již brzy vyplní :)

 
Jirka Pokorný
Jirka Pokorný
senior PA specialist & display ads guru

V Sunu jsem již druhým rokem, v současnosti na pozici Senior PA specialist. Za tu dobu jsem měl tu čest pracovat na různých kampaních od těch malých, až po ty největší, jakými jsou například HBO, AXA Assistance, PPL, Auto Kelly i nekomerční projekty jako Akademie Věd. V poslední době se zaměřuji hlavně na oblast displejové reklamy, a to nejen v RTB, ale i dalších reklamních systémech. Na online reklamě mě nejvíc baví dynamika vývoje tohoto oboru, kdy se člověk neustále musí učit něco nového, aby udržel tempo. Proto si užívám neustálé testování nových produktů a s tím související školení. A protože si svojí práci užívám, rád o ní chodím také přednášet.

 
Lukáš Jirát
Lukáš Jirát
senior PA specialist & product ads guru

Do Sunu jsem přišel s cílem posunout na vyšší, případně až tu nejvyšší úroveň to, co dělám již 6 let. Tedy PPC kampaně a vše okolo nich. Na tom všem mě nejvíc přitahuje množství možností a jejich testování, které přibývají ne každý den, ale v podstatě každou hodinu. Jinak se snažím věnovat skoro všem myslitelným sportům od badmintonu, tenisu, fotbalu, běhu, k lyžování, jízdě na kole, u kterých si myslím, že mi všechny jdou báječně. Ostatní si to asi nemyslí. Zároveň organizuji každou chvíli turnaje, nerad prohrávám, což se vlastně skoro nikdy neděje. Motto je jasné: Uhneš klíči, uhneš míči.

 
Ondřej Panuška
Ondřej Panuška
senior PA specialist & analytics guru

Nejen dlouhodobé zkušenosti s počítači a internetem mě přivedly k online marketingu. Je to také touha po nacházení toho, co je za oponou, zájem o obor informační vědy a kreativní práci. Od dubna 2015 působím v Sunu na pozici PA specialisty, kde se starám o výkonové kampaně pro více než 10 klientů. Snažím se o dosažení výsledků dle zaměření jednotlivých kampaní - zvyšování tržeb e-shopů (ExtralevnePneu.cz), získávání nových klientů (Bossa.cz) nebo jiných cílů, které vedou k návratnosti investice do reklamy (Software602).

 
Bára Šumná
Bára Šumná
senior PA specialist & search ads guru

Můj život je už odedávna rozdělen na dva světy. Ve světě onlinu je mi nejbližší PPC reklama. Své kampaně ráda analyzuji a hledám cestičky, jak jejich výkon co nejvíce zefektivnit. Fascinuje mě dynamický vývoj tohoto oboru i jeho možnosti. Práce v Sunu je pro mě výzva a výzvy já prostě neumím odmítnout. V offline světě zase neodmítnu dobré jídlo, fajn knihu, chutnou kávu či skleničku Jamesona.

 
Veronika Brindzová
Veronika Brindzová
PA strategist

Od února 2016 jsem stala Google Partners Certifikovaným trenérem. Můžete mne vidět také za katedrou na přednáškách pro studenty marketingu nebo prezentuji na konferencích o výkonové reklamě a webové analytice a vedu také interní workshopy. S výkonovou reklamou pomáhám klientům jako je Allianz Pojišťovna, Fortuna Game, Asseco Solution a další. Ve volných chvílích mne můžete najít s přítelem u rybníka s prutem v ruce nebo u nějakého filmu, pečení dortů a také si ráda zahraji nohejbal či volejbal.

 
Anna Vandělíková
Anna Vandělíková
PA strategist

PPC se věnuju už nějaký ten pátek a na své cestě k Sunu jsem sbírala zkušenosti v B2B group a v H1.cz. Vždycky mě bavilo zkoušet nové věci a vymýšlet, jak je zlepšit. Právě proto se zaměřuji hlavně na e-commerce projekty a všemožné způsoby automatizace kampaní, kde se můžu patřičně vyřádit. Když mám volno, vyrábím šité šperky z korálků, čtu si, nebo se pokouším něco ušít. Také se snažím pomoci naplnit ušlechtilé cíle neziskovky Srdcerváči.

 
Lucka Suchopárová
Lucka Suchopárová
PA specialist

Do Sunu jsem nastoupila před rokem na pozici Office managera, která se stala startovním bodem pro můj zájem o online marketing. Začala jsem prostudovávat knížky a články, které jsou v Sunu v hojném počtu k dispozici a když přišel čas stáží pro studenty v PPC oddělení, tak jsem požádala o zařazení mezi ně. Nyní se těším až teorii převedu do praxe a budu mít možnost se dál rozvíjet v týmu, který je s přehledem schopný předávat znalosti nejen interně, ale také na konferencích, workshopech, školách, atp. Jsem takový běžec na dlouhou trať, který neopouští přátele, ani věci, co má rád. Jedním z příkladů může být tanec, kterému se věnuji od dětství a jako tanečník, lektor a choreograf mu dávám svůj volný čas.

 
Petr Mrázek
Petr Mrázek
PA specialist

S online marketingem to u mě byla láska na první klik. Už zhruba rok a půl mu věnuju dost času a zatím mě nepřestává bavit. Když se zrovna nevrtám v kampaních, tak asi poslouchám metal nebo jsem na čajovém dýchánku. Mezi mé osobní hrdiny patří Neil Patel, Ilan Rubin a Jiří Kára, samí sympaťáci. Pětinku života už mám za sebou a i ten zbytek bych chtěl strávit smysluplně, a proto jsem tam, kde jsem. Do Sun marketingu jsem si přišel hrát, céčka už mám všechny posbíraný, tak si teď hraju s ppcéčkama.

 
Adam Hrivnak
Adam Hrivňák
PA specialist

V předchozí pracovní štaci mi enormně chyběla čísla. A tak jsem tady. A ačkoliv jsem v PA čerstvě, plně si mě získal. Charakterizuje mne vášeň k jachtingu, naprostá oddanost londýnskému Arsenalu, kamarádům, videohrám a pivu. Ve zbytku volného času se ještě snažím pomoct mladým módním návrhářům a do toho studovat bakaláře na FSV UK.

 
Markéta Neprašová
Markéta Neprašová
PA specialist

Dělat pomáhající profesi, kde je každodenním chlebem Excel, je pro mě zhmotnění mých nejtajnějších snů. A to, že výsledky mé práce můžu vidět do pár hodin, je neméně podstatný bonus. Když přijde na řadu víkend, je pro mě ideální plán odjet na blind se spacákem do lesa a v zimě jej zas strávit v sauně. Bonvivánství a dobrým mravům jsem se naučila ve Francii, kde jsem strávila mou oblíbenou část života, pokoru mi zase vštípila Indie (kde jsem strávila ještě oblíbenější část svého života). Od té doby mi přijdou všichni hrozně civilizovaní a chilli je pro mě sladké pohlazení.

 
Jan Valenta
Jan Valenta
GTM specialist

Už jako malé dítě jsem měl možnost oproti svým vrstevníkům trávit spoustu času na počítači. Díky tomu jsem se od závislosti na hraní retro her dostal k tvorbě webů ještě na základní škole a své dovednosti zdokonalil studiem v oboru programování na střední průmyslovce ve Varnsdorfu. Nejvíce zkušeností jsem však nabyl po přestěhování do Prahy praxí. V Sunu se starám o nasazování měřících kódů pomocí Google Tag Manageru, který vnímám jako velmi užitečný a ulehčující nástroj. Jsem závislý na endorfinech, proto většinu volného času věnuji cvičení a vyvážené stravě.

 
Zuzana Vaňková
Zuzana Vaňková
account executive & workflow specialist

V Sunu sedím na pomyslných dvou židlích – jednak se starám o naše klienty a administrativu spojenou s tím a druhak mám pod sebou správu reklamních účtů, fakturaci a zajišťování nástupů nových zaměstnanců a jejich zaškolování. Když nejsem v práci, tak se věnuju své bláznivé boxerce Chilli, se kterou jezdím na výlety do přírody nebo na chatu do Polabí. Krom toho se nejlépe dokážu odreagovat při poslechu reggae, na lezecké stěně nebo ferratě a s kamarády v jednom z žižkovských barů.

 
Míša Šťastná
Míša Šťastná
account executive

V Sunu mám na starosti kluky z Accounts, přebírám část jejich administrativy, aby měli více času na péči o klienty. Ačkoliv při práci ještě studuji, neznamená to, že ze sebe nevydám maximum, naopak je to pro mě příležitostí ke zjištění, co ve mně je. :) Jsem velká výzvařka, proto razím heslo, že nic není nemožné. Každý nový den je pro mě jedinečný a důvodem k dobré náladě a smíchu. Miluji jógu, v lesích schválně zabloudím a jsem vyloženě letní typ. Slabost mám pro knihy všeho druhu, hlavně pro literaturu 20. století, divadlo, hokejovou národní repre a pozitivně naladěné lidi.

 
Dominika Kašíková
Dominika Kašíková
account executive

V Sunu pracuji jako Account Executive a pomáhám tedy klukům, aby měli práci snazší, a mohli se tak plně soustředit na to, jak snést klientovi modré z nebe. Co mě na Sunu děsně baví, je směr jakým jde, potenciál a příjemná pracovní atmosféra, kterou se tu snaží všichni držet. Co víc si přát. Mimo Sun jsem vlastně už „máma od rodiny", mám doma dva pejsky, jednu kočičku a jednoho snoubence. Volný čas tedy trávíme venku, v přírodě, na procházkách nebo u šálku dobré kávy. Miluju vaření, pečení, pletení svetrů a takové ty babičkovské věci.

 
Míša Petrová
Míša Petrová
management assistant

Do Sunu jsem se vrátila po 5 leté rodičovské dovolené. Naše společnost jde neustále dopředu, rozvíjí se, nabírá nové posily, s tím je spojené i rozšiřování pracovních prostorů. Zařízením jejich designu a funkčnosti mám na starost já. V Sunu se zabývám také bezproblémovým chodem kanceláří, fakturací a asistencí vedení společnosti. Svůj volný čas věnuji nejraději dětem. Mé oblíbené činnosti? Ze sportu jsou to lyže, in-line brusle a squash, jinak ráda vařím, čtu a hraju si s barvami při amatérské kresbě. Jsem obdivovatelkou veškeré přírody a už nějakou dobu se věnuji studiu alternativní medicíny, hlavně léčení bylinami.

 

Zalíbili jsme se vám a máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem