Pro média

Profil společnosti Sun Marketing, fotografie klíčových lidí, grafický manuál a logo ke stažení pro vaše potřeby.

Profil společnosti Sun Marketing

Agentura Sun Marketing od svého vzniku v roce 2006 navrhuje profesionální řešení internetové propagace pro menší, střední společnosti ale i nadnárodní společnosti, které hledají nové a neotřelé způsoby, jak zaujmout potenciální zákazníky.

Díky úzké specializaci na online prostředí a odbornosti všech zaměstnanců jsme schopni přistupovat individuálně ke každému klientovi a maximálně se tak přizpůsobit jeho potřebám, ať jsou jakkoli specifické. V současné době se na nás můžete obrátit na jedné ze dvou poboček – v Praze a Bratislavě. S tím souvisí samozřejmě i možnost realizovat vše jak v českém, tak slovenském jazyce, což oceňují především klienti, kteří nechtějí být limitováni hranicemi a mají ambice rozšířit zákaznickou základnu i mimo svou zemi. Komu by bylo Česko se Slovenskem malé, tomu nabídneme propagaci v největší ruské vyhledávací síti Yandex.

V portfoliu našich produktů naleznete tvorbu WWW stránek, jejich optimalizaci pro vyhledávače (SEO), realizaci reklamních kampaní ve vyhledávacích a kontextových sítích, správu klientských účtů a reklamních kampaní v sítích sociálních a další služby. V Sunu zastáváme názor, že jednorázová spolupráce ovoce nepřinese. Proto se vždy snažíme budovat s klienty takové vztahy, které nám dovolí spolupracovat dlouhodobě a vysoce efektivně.

Stejně jako všech ostatních na trhu, i náš úspěch stojí a padá se spokojeností klientů. To je důvod, proč pro ni děláme maximum. Za naši schopnost odvádět práci kvalitně nejlépe hovoří široká škála spokojených klientů.

Naši klíčoví lidé

Sandra Gligić
Sandra Gligić
Vystudovala řízení lidských zdrojů a ekonomii na České zemědělské univerzitě v Praze. Už při škole pracovala u pozemního personálu ČSA. Začínala v letištním VIP salonku aerolinií, pokračovala odbavováním cestujících a skončila u reklamací zavazadel. Od roku 2007 pracuje ve společnosti Sun Marketing. V roce 2008 společnost koupila a vede ji jako „nekonvenční general manager“. Ráda fotí, velmi ráda cestuje a ochutnává speciality kuchyní po celém světě.
 
Jiří Jakl
Jiří Jakl
Při studiu vysoké školy začal v Sunu pracovat jako Junior Account Manager. Postupem času se propracoval až na vedoucího obchodního oddělení, kde se stará se svým týmem o plnění obchodních cílů. Na své práci miluje každodenní jedinečnost. Preferuje férové a upřímné jednání a to samé čeká od svého okolí. Svůj volný čas věnuje především dalšímu vzdělán a koníčkům. Zabývá se sporty všeho druhu a to od plavání až k riskantní jízdě na okruhu.
 
Petra Matulová
Petra Matulová
Pochází ze Slovenska a v Praze žije přes 10 let. Vystudovala Management cestovního ruchu na VŠO a od ukončení studia se věnuje online marketingu. Zkušeností v oboru získala v předchozím působišti - jako PPC teamleader v mediálním domě Economia. V současnosti vede v Sun Marketingu tým Performance Advertising a stará se o rozvoj produktu a inovační projekty. Čas mimo práci věnuje hlavně svojí rodině.
 
Iveta Oršulíková
Iveta Oršulíková
Vede oddělení marketingu v sociálních médiích a má na starosti především přípravu obsahových a komunikačních strategií pro klienty. V oboru se pohybuje už několik let a kromě sociálních médií si prošla zkušenostmi s optimalizací pro vyhledávače, marketingem pro start-up i affiliate a e-mail marketingem. Vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě a VŠFS se zaměřením na marketingovou komunikaci. Spolupracuje na přednáškách a workshopech pro ČZU, Digisemestr a Digitální garáž. Je velkou milovnicí koček, vaření, knih a jógy.
 
Matěj Velička
Matěj Velička
Ze severní Moravy přišel do Prahy, kde vystudoval VŠFS a již od mládí se věnoval internetu. Fascinovalo ho propojení s celým světem, které dnes již člověk bere jako samozřejmost. Vyhledávačům se aktivně věnuje již přes pět let a v současné době v Sunu působí na pozici SEO team leadera. Krom internetového marketingu se rád věnuje cyklistice, plavání, šnorchlování a cestování.
 
Jakub Kotál
Jakub Kotál
Od IT administrátora menších počítačových sítí se přes návrh a kódování webových stránek postupně dostal k online marketingu. Při svém působení v české pobočce HBO se podílel na úspěšných kampaních mimo jiné pro Hořící keř a seriál Mamon. V Sunu vede oddělení marketingových strategií, které má na starost komunikaci a kampaně klíčových zákazníků. Důležitý je pro něj především prožitek uživatele vznikající jeho interakcí s kampaní a se samotným brandem klienta. Kromě toho, že práce je pro něj i zábavou, tak se ještě věnuje kurzům bezpečné a sportovní jízdy.
 
Kateřina Navrátilová
Kateřina Navrátilová
V Sunu má na starosti personální věci od prvního pohovoru až po zaškolení nového kolegy, podílí se na organizaci eventů a interních akcí pro náš tým. Zároveň organizuje stáže, spolupracuje s VŠ, kde naši specialisté přednášejí a chystají pro studenty zajímavé workshopy. Ve volném čase ráda vaří, peče, čte detektivky nebo vysedává v kavárnách.
 
Martin Dráb
Martin Dráb
Martin má pod placem kreativní část Sunu a podílí se tak na přípravě obsahových a komunikačních strategií pro významné klienty. Spolupracoval na přednáškách pro studenty VŠE, ČZU v Praze nebo VUT v Brně. Nové trendy v digitálním marketingu pak sám nasával při studiu na HKBU v Hong Kongu. Jeho alma mater je FSV a PF UK.
 

Materiály ke stažení

Fotky klíčových lidí

Korporátní design

 

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám a my vám pomůžeme.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem