Společenská odpovědnost

Škodolibí lidé říkají, že každý dobrý skutek bývá po zásluze potrestán. Doufáme, že je to jen pověra.

Komu s čím pomáháme, abychom neskončili v pekle

 • Přidali jsme se ke společnému projektu nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL, který pomáhá rodinám s dětmi, které se vlivem onkologického nebo jiného závažného onemocnění některého z členů rodiny dostaly do finanční tísně.

   
 • Když jsme přemýšleli dál, uvědomili jsme si, že rakovina je nemoc, se kterou se setkáváme v našem okolí velmi často. Není to sice jedna z těch nejhorších nemocí, ale z hlediska počtu pacientů, kteří jí trpí, je určitě tou nejobávanější. A právě v tomto kontextu jsme se rozhodli podpořit i Heřmanského nadaci hematologické onkologie, která provádí jak výzkum a léčbu, tak i neméně důležitou výuku a prevenci.


   
 • Každé dítě patří do rodiny. Jdeme s dobou, a proto podporujeme obecně prospěšnou společnost Dobrá rodina, která pomáhá ohroženým dětem, aby místo v ústavech vyrůstaly v rodinách. Protože tohle téma zatím na Facebooku moc vidět není, tak jim s tím rádi pomáháme. Podívejte se a pojďte pomáhat s námi!


   
 • Loňský rok byl pro Sun nejúspěšnějším rokem za celou jeho historii a rádi bychom se o tento úspěch podělili i s těmi, kteří v životě tolik štěstí nemají. Proto jsme se rozhodli krom stávajících aktivit podpořit také organizaci Cesta domů, která spravuje portál Umírání.cz. Jde o skupinu dobrovolníků, kteří poskytují odbornou péči umírajícím lidem a jejich blízkým, převážně starším a nemocným lidem, co se na konci života ocitli úplně sami.


   
 • Kampaň Srdcerváči, která podporuje zaměstnávání zdravotně postižených, vzala za srdce i nás. A proto rádi vypomůžeme s tím, jak se porvat s online světem co nejlépe.


   
 • Některé věci se za peníze koupit nedají. Proto jsme se rozhodli zdarma spravovat YouTube kampaň pro Den Dětské Onkologie, který pořádá rodičovské sdružení HAIMA CZ, o.s.

 • Už od našeho založení posíláme měsíčně peněžní dar Lize proti rakovině Praha. Lize proti rakovině také dáváme zdarma vybavení, které je stále plně funkční, jen už nevyhovuje našemu vysokému pracovnímu nasazení (telefony, mobily, notebooky).

 • Podpořili jsme Ligu proti rakovině Brno. Její předsedkyně, paní Ing. Iva Hrnčiříková, PhD, se o spolupráci vyjádřila takto: „Společnost Sun Marketing nám poskytla finanční podporu, která pomohla organizaci a zajištění poradny pro odvykání kouření a poradny pro správné stravovací návyky dětí a dospělých. Ráda bych Sunu poděkovala za příjemnou spolupráci.“

 • Již řadu let spolupracujeme jako dvorní dodavatel grafiky s občanským sdružením Portus Praha. Jako mediální partner se podílíme např. na dobře známé Akci Cihla na podporu lidí s mentálním postižením.
 


 • Základní škole na Kladně jsme darovali šest stolních počítačů. Ředitelka školy, paní Ing. Zuzana Chvojková, z nich měla očividnou radost!

Sandra Gligić předává počítače

 • V roce 2010 jsme se stali adoptivními rodiči zebry Grévyho v pražské ZOO.

Zebra Grévyho

Certifikát o adopci zebry Grévyho

 

Poslat emailem